facebook
ishak Bakır facebook sayfası
 
 
    

1

2

3


4

5


           
                         
 
        
     
           
TÜRKİYE GENELİ  YER VE BAŞLIK ALTINDA ALFABETİK EKLENME YILDA 1 TL 
 
ANASAYFADAKİ  HİZMET ve ÜRÜN ALFABETİK MARKA VE  İŞ BAŞLIKLARI İÇİNDE BAKIN VEYA EKLEN.
           
A B Ç C D E F G
Ğ H İ I J K L M
N O Ö P Q R S Ş
T U Ü V W X Y Z

İL VE İLÇELER ALTINDA GEZİN BAK VEYA EKLEN 
 
  
           


 
 
 

           
webme. 2007- 2008-2009- 2010-2011-2012-2013-2014-
2015-2016 -2017

SİSTEME GİRİŞ
Site: Türkçe Almanca İngilizceFransızca,
YunancaİtalyancaLehçe
İspanyolcaRusçaÇekçe . lisanlarında dilersen-iz oluşturabilirsin-iz!
 İSHAK BAKIR  cep:(009)  0507 073 29 37
POSTA ADRES: İSAK BAKIR.
HAYRAT-ESENTEPE 35/1  RİZE
HAVALELER: PTT/RİZE ŞÜBESİ / NO: ISHAK BAKIR 
http://ptt.gov.tr/ptt/

TÜRKREKLAM LİNK VE İLAN REHBERİ

RADYO DINLE

2011






Power XL //  http://www.powerxl.com.tr/ 

_______________________________
2010
 


http://www.onlineradyodinle.net .//

 




Alem FM : http://www.alemfm.com/  //
Süper FMhttp://www.superfm.com.tr/  //  
Radyo Fenomenhttp://www.radyofenomen.com/ // 
Kral FMhttp://www.kralfm.com.tr/ // 
Show Radyohttp://www.showradyo.com.tr/ //
Best FM: http://www.bestfm.com.tr  // 
NTV Radyo //  

http://www.slowkaradenizfm.com/ .//




Radyo Tatlıses
http://www.radyotatlises.com.tr  //





Radyo Viva: http://www.radyoviva.com.tr   //
Radyo Moda  // http://www.radyomoda.com/
Radyo Spor //  http://www.radyospor.com/
Radyo Eksen // http://www.radioeksen.com/ 
Radyo D //  http://www.radyod.com.tr/
Slow Türk //  http://www.slowturk.com.tr/
Lig Radyo //   http://www.ligradyo.net/ 
Radyo Turkuvaz // http://www.radyoturkuvaz.com.tr/ 
Power FM  // http://www.powerfm.com.tr/
Number 1 FM //  http://www.numberone.com.tr/tr/ 
Radyo N101 //  http://www.radion101.com/
Romantik Türk // http://www.romantikturk.com.tr/ 
Power Türk  // http://www.powerturk.com/
Radyo Klas  // http://www.klas.com.tr/tr/ 











Park FM // http://www.parkfm.net/ 
Joy FM // http://www.joyfm.com.tr/ 
Radyo Mydonose // http://www.radyomydonose.com.tr/
Virgin Radio //  http://www.virginradioturkiye.com/
TRT FM // http://www.trt.net.tr/anasayfa/anasayfa.aspx  
Joy Türk //  http://www.joyturk.com.tr/ 
Mydonose Türk //  http://www.mydonoseturk.com/ 



Metro FM  // http://www.metrofm.com.tr/ 







TGRT FM // http://www.tgrt-fm.com.tr/
Radyo A //   http://www.radyoa.anadolu.edu.tr/ 
İstanbul FM  // http://www.istanbulfm.com.tr/ 
Antu FM //  http://www.antu.com/AntuRadyo.aspx 
Marmara FM // http://www.marmarafm.com/ 
Karma Love //  Radyo Alaturka //  
Pal FM //  http://www.palfm.com.tr/ 
Radyo Festival // http://www.radyofestival.com.tr/ 
Karma Türk  // Rock FM  //
Pal Station //  http://www.palstation106.com/ 
Radyo 5 // http://www.radyo5.com.tr/ 
Radyo Voyage //  http://www.radyovoyage.com/ 
Radio Dinamo //  http://www.dinamo.fm/ 
Radio FG // http://www.futuregeneration.net/ 
Radyo 1 // http://www.radyo1.fm/ 
Radyo Şahin  //
Radyo ON  // http://www.radyoon.com/ 
Radyo ODTÜ  // http://www.radyoodtu.com.tr/ 
Max FM  // http://www.maxfm.com.tr/ 
Açık Radyo  // http://www.acikradyo.com.tr/ 
Nostalji Türk // http://www.nostaljiturk.com/ 
Radyo Beyaz // http://www.radyobeyaz.com.tr/Tr/Default.aspx 
Aşk FM // http://www.askfm.com.tr/ 
Türkiye  Aşk FM  // http://www.askfmturkiye.com/ 
Mix FM // http://www.mixfm.com.tr/ 
Radyo Akdeniz// http://www.radyoakdeniz.com/ 
 Radyo Karadeniz // http://www.radyokaradeniz.com.tr/ 
Radyo  Bloomberg // http://www.bloomberghtradyo.com/ 
HT  Niğde
Tempo FM  // http://www.nigdetempofm.com/ 
Radyo 7  // http://www.radyo7.com.tr/ 
Radyo Vizyon  // http://www.radyovizyon.com.tr/ 
Slow Karadeniz FM // http://www.slowkaradenizfm.com/ 
 Cem Radyo // http://www.cemradyo.com/
Dünya FM  // http://www.dunya.com.tr/Default.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1 
Yön Radyo  // http://www.yonradyo.com.tr/ 
Moral FM// http://www.moralfm.com.tr/ 
  Radyo Pink  // http://www.radyopink.com/ 
Öz FM // http://www.ozfm.com.tr/  
 Radyo Vatan  // http://www.radyovatan.com.tr/ 
Özgür Radyo // http://www.ozgurradyo.com/ 
Bayrak FM  // http://www.radyolar.org/bayrak_fm.asp 
Radyo Seymen // http://www.radyoseymen.com/ 
Mesaj FM  // http://www.mesajfm.com/ 
Ülkü FM // http://www.ulkufm.com/ 



 



Polis Radyosu  // http://www.polisradyosu.net/ 







Mavi FM  // http://www.mavifm.com/ 
Çilek FM // http://www.cilekfm.com/ 
    
Media PlayerWinampReal Player





 


 


               2019         

                                            
        DİYANET   
 2017

ASKERİ 

TARIM

EĞİTİM

SAĞLIK
                       
 

SİTE ADRESLERİNİZİ, İLANLARINIZI, MAİL,CEP, TELEFON, FAKS NUMARALARINIZI YERLEŞİM YERİ ALTINDA HANGİ ÜRÜN VE HİZMET TE BULUNDUĞUNUZU BAŞLIK BELİRTEREK BULUNMANIZI EKLENEREK SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

ANASAYFA
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=